11:30:52 jozkas123
11:30:45 jozkas123 Zdravím, potřeboval bych pár rad a tipů ohledne steroidů
11:59:00 Hellboy Hey ma tu nekdo na prodej andropen?
16:58:54 Jiří
23:18:15 Marcy Tady nikdo necviciiiii
21:36:02 udm Marcy: je to tak, jídelníček je hodně důležitej. Ať už při objemovce, tak při rýsovačce. Jinak Trenér sem chodil hlavně SPAMovat to nové fitko .. viď Patriku?
19:59:45 Marcy Jako muzes cvicit jak chces...ale pokud nebudes jist vic nez dobre tak se vysledky nedostavi ...to neni veda umet cvicit...veda je umet to zkombinovat...Trenere
14:36:38 MuscleTrainer ahoj udm jak to jde?
15:41:37 FitnessPraha Nově otevřené Fitness - Gym na adrese U skládky 7, Praha. Jen 100metrů od stanice METRA ČESKOMORAVSKÁ směrem k Sokolovské ulici. New opened 24 Hours Fitness Gym in Prague near to subway station CESKOMORAVSKA direction to Sokolovska street. Posilovna - Gym Classic Zone Motion Technology Zone X - Train Zone Cardio Zone Po objednání vstup 24hodin denně. Objednávky mezi 16 - 22hodinou denně nebo na telefonu: 777 900 965 Booking personally in the gym between 4 - 10 PM or via cell phone: 777 900 965
17:20:53 Heat ahoj udm trénuješ trénuješ?
17:54:59 Trenér Špatný trénink je takový, který vám nepřináší žádné viditelné výsledky. Špatný trénink je takový, který vám způsobuje zdravotní problémy, např. kloubní bolesti, píchá vás v ramenou, loktech, zádech, opuchnou vám kolena apod. bolí vás v zádech při cvičení břišních svalů, atd. toto vše jsou známky špatného tréninku. Špatná technika, špatně zvolená zátěž, špatný rozsah nebo špatná dráha pohybu. Špatně zvolený cvik nebo dokonce cviky k vašemu aktuálnímu fyzickému, zdravotnímu stavu, kondici, stupni vaší aktuální výkonostní úrovně,..... Špatně zvolený cvik, který nyní aktuálně zrovna pro vás je špatný může pro dalších 1000lidí být tou nejlepší volbou. Možná že za měsíc nebo rok bude i pro vás jednou vhodný, ale možná také ne. To samé platí o počtech serii, opakování, intenzifikačních metodách, atd. To že tak cvičí nějáký váš vzor nebo kamarád neznamená, že vy z toho musíte mít stejný prospěch. Vždy používejte při cvičení mozek buď váš pokud se ve cvičení vyznáte, nebo rady některého profi zkušeného trenéra. Cvičení je věda, cvičte správně a dosáhnete toho co chcete, pokud je to reálné chtění, dosažitelné cvičením. Z Napoleona ani sebelepší cvičení neudělá dvoumetrového blonďáka. Po každém správném tréninku musíte zaznamenat pokrok směrem k vašemu cíli. Tyto výsledky byx měly být viditelné po nejdéle 3 až 4 týdnech správného cvičení. Profíci co správně cvičí na plných 100% zaznamenávají své výsledky ze dne na den, takřka z hodiny na hodinu. Protože oni mají správně zvolené tréninky přímo šité jim na tělo odpovídající jejich aktuálním výkonostním úrovním. Pokud cvičíte déle jak rok a nezaznamenali jste žádné zlepšení, tak evidentěn cvičíte špatně. Když cvičíte alespoň z poloviny správně a z poloviny špatně, vidíte zlepšení po každých uplynulých 3 měsících. To co vám přinášelo výsledky první 3 měsíce, ale neznamená, že vám bude přinášet výsledky další 3 měsíce. Nebo naopak to co na vás nezabíralo minulý rok, na vás může začít zabírat letos. Vše závisí na vašem aktuálním stavu. Lidé nejsou stroje. Každý člověk je jiný.
17:32:11 Trenér Osobní Trenér. Mnoho lidí dosáhne většího pokroku, než si sami dokážou představit díky tomu, že jim někdo věří, podporuje je, pracuje s nimi a je jim k dispozici. V takovém případě jsou nejdůležitější vaše potřeby spolu se zkušenostmi osobního trenéra. Spolupráce s osobním trenérem zaručuje úspěch a je to ta nejlepší investice, jakou jste kdy udělali. Proč potřebujete osobního trenéra? Osobní trenér vám pomůže bezpečně a co možná nejrychleji získat po delší přestávce zpět skvělou formu nebo vám ukáže nejlepší způsob, jak dosáhnout úspěchu, tj. jak realizovat sny o své postavě nebo jak si zlepšit kondici. Osobní trenér bude vaším rádcem na cestě k lepšímu a zdravějšímu životnímu stylu. Osobní trenér navrhuje individuální tréninkový plán, přičemž bere v úvahu vaše potřeby a schopnosti. Po celou dobu dohlíží na správnost a účinnost prováděných cvičení a v případě nutnosti zabraňuje chybám, okamžitě reaguje a pomáhá využít každou minutu vašeho drahocenného času. Osobní trenér představuje souhrn vědomostí z různých oborů, jako je rehabilitace, řešení zdravotních problémů, nejúspěšnější a nejnovější tréninkové techniky, zdravá výživa a její doplňky nebo specializované cvičení pro těhotné ženy a pro seniory. Osobní trenér vás přesvědčí, že fyzická aktivita je příjemný způsob, jak trávit svůj volný čas. Stane se vlastně vaším přítelem – motivuje vás, ujišťuje vás o vašich schopnostech a je po celou dobu s vámi a vedle vás, když děláte vše pro to, abyste dosáhli úspěchu.
15:35:38 Franta v tuhle chvíli je pro tebe prioryta č. 1 vyrůst do výšky. takže by jsi měl cvičit lehce a nepřehánět to s tréninkem
14:18:29 Franta jsem tady různě. Většinou jsem ve fitku a makam.
14:17:00 Franta posiluješ ve fitku nebo doma?
14:14:49 Franta myslim necvičit dřepy s činkou ani na Smithu ani s jednoručkama v rukach, mrtvé tahy jsou pro zastavení růstu taky nebezpečný, necvič nic co by tě takzvaně mohlo zarazit do země.
19:59:35 Franta obecně se vyvaruj cviků zatěžujících páteř z horizontální polohy, to znamená žádný dřepy, žádný tlaky za hlavou ani před hlavou. cviky s vlastní vahou těla jsou nejbezpečnější
19:58:11 Franta Zkus dát do profilu svoji fotku a písni jaký cviky používáš, jak často a kolik hodin deně trénuješ, co jíš prostě víc info o sobě.
19:56:45 Franta odpově'd neni jednoduchá, posilovat můžeš, ale musíš dát bacha při výběru cviků a při výživě. Tvrdý trénink a špatná strava by ti mohli zarazit růst, to je bez debaty.
19:48:47 Franta tak se nám to tu pěkně rozjíždí
19:48:00 Franta díky, borci je to tu fakt super UDM a Doriane
19:00:32 udm Ahoj Franto, vítej v klubu
18:56:53 DORIAN nazdar Franto vítám tě mezi elitou