Články


Steroidy - časté chyby

2016-07-15 Přečteno: 237x

1. Používání nadměrných dávek 

Když berete steroidy, není vždy nejlepší brát nadměrné dávky. Toto je dnes velkým problémem. Není to jen nebezpečné,ale studie ukázaly, že i neúčinné.Tělo dokáže využít jen určité množství steroidů, zbytek se přemnění na estrogen.

2. Příliš dlouhé kůry

Steroidové kůry by neměli být delší než 8-12 týdnů.Po tuto dobu jsou nejefektivnější, ale při déle trvajícím působení ztrácí tělo díky přesyceným receprorům citlivost k těmto preparátům. Pokud je steroid vzatý i po ukončení kůry, pak tělo nemá šanci se zotavit. Navíc je to velká zátěž na játra a ledviny. 

3. Špatné stravování

Mnoho lidí ignoruje časopisy a pedagogy,kteří vysvětlují jak je jídlo pro růst nepostradatelné, ale pravda je, jídlo má zdravý prospěšný účinek na tělo. Steroidoví uživatelé by měli jíst přinejmenším 4000 kalorií denně. Strava musí být vysokokalorická s dostatkem proteinů a sacharidů. 

4. Špatný trénink

Cvičení musí být intenzivní a obtížné. Váhy se kterými cvičíte musí být větší a trénink tvrdší.Trénink by měl zahrnout maximum možné hmotnosti a snažit se zvednout vždy o něco víc než minule. 

5. Pravidelné krevní zkoušky

Steroidy jsou velmi nebezpečné a mohou způsobit velké problémy. Krevní zkoušky by se měly podstupovat často a pravidelně. 

6. Používání špatných steroidů

Při podání špatných steroidů se také zvýší problém vedlejších účinků. Nejsilnější steroidy budují svalstvo nejvíce,mají také ale nejvíce vedlejších účinků, proto je dobré, pokud je to alespoň trochu možné se jim vyhnout.

7. Používání padělků

Padělané steroidy jsou větší problém než by jste si mysleli a o jejich rozšíření na černém trhu ani nemluvě.

Diskuze o článku Nové témaČlánky