Fórum - Detail zprávy / Odpověď


2016-07-15 07:09:57 Můj trénink

Po dni volna začínám Záda+triceps, jak už jsem psal minule, rozproudím krev chůzí do fitka, takže po protažení svalů ve fitku už jdu na to,,:)

ZÁDA:Záda začínám na stroji přítahy kladky v sedě za hlavou, 2-3 série na protažení a pak už jedu na tvrdo 5 sérií a opakování co dám. Další cvik je hrazda a přítahy s vlastní váhou,5-6 sérií a zase co to jde. Další cvik mám mrtvoly 5 sérií s váhou co to jde. Další je veslování s úzkým úchopem, 5 sérií a opakování co to jde. Další cvik mám přítahy jednoručky v předklonu k hrudníku, 5 sérií. Poslední cvik mám znova hrazdu přítahy podhmatem s úzkým úchopem s vlastní vahou 5 sérií a přidám ještě superset přítahy provazu na kladce v předklonu k tělu 5sérií.

TRICEPS: Triceps dělá ruku, a tak si na téhle svalové partii dávám záležet :) a vlastně celkově mám moc rád cvičení paží a jejich maximálního napumpování :) Začínám stahování kladky ve stoje s úzkým úchopem, 2-3 série na prokrvení a protažení a pak už přidávám váhy co to jde 5 sérií a opakování co snesu. Následuje stahování kladky jednou rukou na střídačku, kdy docílím procvičení obou tricepsů stejně 5 sérií. Další cvik mám francouzké tlaky s jednoručkama v leže na lavici ( podle týpka C.T. Fletcher) tohle je šílenej cvik a triceps napumpuje fakt skvěle.A vůbec celkově má cvičení paží na jiné úrovni než ostatní. 5 sérií a opakování co unesu. Následují kliky na bradlech s vlastní váhou (104 kg) a zase 5 sérií a co snesu. Další cvik je buď bench s úzkým úchopem, a nebo francouzké tlaky za hlavou s velkou činkou ve stoje. 5 sérií a váha co snesu. Někdy přidám superset že hned potom jdu na kladku ještě stahovat provazy 5 sérií.




Zpět do Diskuze (Fórum): Můj trénink

Pouze pro online zalogované

Musíš se nejprve zalogovat pod svým uživatelským jménem (případně zdarma zaregistrovat, nejste-li ještě členem klubu).


Registrace nového uživatele
Login (Přihlášení)