Fórum - Téma


Dianabol - Methandienon


Fórum Steroidy Dianabol - MethandienonDiskuze o článku

METHANDIENONE

METHANDIENONE Abirol, Anabol, Anabolex, Anabolicum-Medivet, Anabolin, Anaboral, Andoredan,Bionabol, Crein, Danabol, Dianabol, Distranorm, Encephan, Geabol, Lanabolin,Metabolina, Metanabol, Metastenol, Methandrostenolon, Methbolin, Nabolin,Naposim, Nerobol "ettes", Novabol, Perabol, Perbolin, Protobolin, Sirabolin,Stenolon, Tonobolin-Tabl, Vanabol, ...   Terapeutická aplikáci...udm  
Pavel
2016-07-13 15:04:40

Až někdy uslyšíte pojem "Breakfast of champions", pak bude řeč o tomhle steroidu.

Dianabol (17alfa-methyl-17beta-hydroxyl-androsta-1,4-dien-3-on) je novodobý, orálně podávaný steroid, který vykazuje silný účinek na přeměnu bílkovin.Vlivem dianabolu je proteosyntéza stimulována a tím je podpořen proces stavby bílkovin. Tento efekt se projeví pozitivní dusíkovou bilancí a zlepšením celkového stavu. Pozitivním způsobem je ovlivněna i bilance vápníku: dianabol podporuje usazování vápníku v kostech. Dianabol se aplikuje při všech nemocech a stavech, při nichž se usiluje o anabolický (podporující stavbu bílkovin) a všeobecně povzbuzující (celkově posilující organismus) účinek.Dianabol lehce aromatizuje, část účinné látky konvertuje na estrogeny. Jelikož je 17-alfa-alkylován, představuje pro játra značné zatížení. Při vysokém dávkování a dlouhodobém užívaní působí dianabol na játra toxicky. I při dávce 10 mg/den se zvyšují hodnoty jaterních testů. Na základě silné kumulace vody zvyšuje dianabol rychle tělesnou hmotnost a lze očekávat zvýšení krevního tlaku a tepové frekvence. U citlivých lidí způsobuje gynekomastii nebo negativně ovlivňuje kondici. Na základě silných androgenních komponentů jako je konverze na dihydrotestosteron může dianabol vyvolávat výrazné akné v obličeji, na krku, prsou, zádech a ramenou, neboť jsou stimulovány mazové žlázy. V případě předpokladů může dianabol podporovat padání vlasů, což lze opět připsat na účet konverze účinné látky na dihydrotestosteron. Dianabol vykazuje signifikantní vliv na endogenní hladinu testosteronu. Studie prokázaly, že desetidenní aplikace 20 mg dianabolu zredukuje přirozenou hladinu testosteronu o 30-40% , což je následkem výrazného antigonadotropního účinku dianabolu. Dochází k pozastavení vylučování FSH (Folikulostimulační hormon) a LH (luteinizační hormon) hypofýzou. Při vysokých dávkách 50 mg+/den lze pozorovat agresivnější chování.

Dávkování se většinou pohybuje mezi 15-30 mg denně. Více již znamená silné zatížení organismu.

U nás nejrozšířenějším je ruský Methandrostenolon. Kupodivu i u něj existují falzifikáty, které se poznají tak, že vůbec neúčinkují. Ruský preparát má mimo to ještě velmi specifické vedlejší účinky, proto je vhodnější použít thajský Anabol, který je rozšířen především v Německu. Za v současné době nejvodnější preparát však považuji Naposim. Jeho cena se pohybuje od 5,-Kč/tabl. nahoru. Při koupi levnějšího bych byl značně nedůvěřivý.

zdroj: canov.jergym.cz

2016-07-15 07:17:12

Možná by stálo za to se i zmínit o populárním SUSTAMED 250mg. :)

udm  
Pavel
2016-07-15 17:14:43

rich: Sustamed neobsahuje Methandienon, ale Testosteron mix (propionate, phenylpropionate, isocaproate, decanoate). Je to totéž co Sustanon. Je fakt, že o něm tu článek nemáme. Nenašel jsem žádnej dobrej zdroj.


Odpovědět