Fórum - Téma


Doplňky výživy


Fórum Výživa a doplňky Doplňky výživyDiskuze o článku

Suplamenti

Na lyže - suplementy s sebou Zima ještě zdaleka neskončila, a tak i když teploty momentálně šplhají místy lehce nad bod mrazu, horská střediska jsou plně vytížená davy návštěvníků, lačnících po lyžařských zážitcích. Výživa | 10.01.2011 | Michal Rudzinskyj, Text: Karel Šedivý, Použité stránky: bodybuilding.com Mnohdy celodenní ježdění na lyžích dá zabrat každému tělu a to i tomu tr...2012-02-24 16:57:09

Doplňky výživy jsou pouze jenom doplňky výživy, už z názvu vyplívá, že nejsou základem výživy natož pak základem úspěchu.

1. Správné cvičení přizpůsobené přímo pro Vaši postavu je základem. Bez správného Tréninkového Programu nic nedokážete ať už budete polikat jaké koliv doplňky výživy.

2. Výživa v idealním případě opět ušitá Vám na míru je dalším plus, ovšem neni základem úspěchu.

3. Doplňky výživy jsou až na posledním místě.

I při tom nejhůře sestaveném jídelníčku, pokud sami víte jak spravně cvičit a nebo Vám zkušený osobní trenér při tréninku pomáhá, dosáhnete úspěchu, rychleji než když máte nejlepší doplňky výživy a nejlepší jídelníček, ale při tom nesprávně cvičíte ať už sami nebo pod dohledem toho nesprávného trenéra, který se v tom moc nevyzná, protože mu chybí vědomosti, zájem nebo praxe nebo dokonce vše dohromady. Nejhorší věcí je když používáte špatný výběr cviků, nesprávné počty serii a opakování v té které dané fázy Vašeho osobního tělesného rozvoje.

Vědomosti o cvičení uplatněné v praxi jsou základem úspěchu. Pokud nemáte čas ani náladu si takovété vědomosti osvojit sami, my Vám s tím pomůžeme.

Napište nám na náš email: FITNESS@SCIENTIST.COM

Osobní setkání s prověřeným zkušeným Elitním Osobním Trenérem na objednávku přes náš email: FITNESS@SCIENTIST.COM

Lokalita PRAHA, Czech Republic


Odpovědět