Fórum - Téma


Samé svaly a žádné tuky


Fórum Trénink Samé svaly a žádné tukyDiskuze o článku

Tělo bez tuku? Nic nemožného

Rýsovací dieta Být vysekaný není procházka růžovým sadem    Omezení kalorického příjmu a čerpání energie ze zásob, nebo-li  stav ketozy, popsaný v jiném mém článku, není našemu organismu vůbec příjemný (kdo by taky rád st...2012-02-24 17:01:42

Nevíte jak nabrat kvalitní svalovou hmotu? Nevíte jak si rychle vytvarovat idealní postavu a vyrýsovat se? Nevíte jak se zbavit té pneumatiky kolem pasu?

Zkusili jste vše a úspěch se ne a ne dostavit?

A při tom je to poměrně snadná a RYCHLÁ věc pokud víte jak na to! Bohužel tyto vědomosti se nikde nedočtete, ty se předávájí pouze mezi opravdovými Šampiony a Elitními Profesionálními Trenéry.

Ne však každý trenér ať už s čerstvou licencí nebo s 20 letou praxí ví jak na to. Spousta trenérů trenuje své klienty velice diletanstsky. Obvikle narazíte pouze na trenéry, kterým jde jen o to jak z Vás vytáhnout peníze. ( Mnohdy Vás při osobním tréninku nechají cvičit a místo, aby Vás při tréninku kontrolovali zda cvičíte správně, tak si SMSkují nebo telefonují, případně koukají na hodinky a říkají si kdy už bude konečně konec.

Zhruba 5% jsou seriozní zkušení TRENÉŘI s velkým T, kteým jde o Váš prospěch a teprve po tom o to si vydělat, každý z něčeho musí žít, a vědomosti takových TRENÉRŮ, co se zkutečně vyznají se vyvažují zlatem.

Ovšem né každý předražený trenér patří mezi ně.

Vědomosti o cvičení uplatněné v praxi jsou základem úspěchu. Pokud nemáte čas ani náladu si takovété vědomosti osvojit sami, my Vám s tím pomůžeme.

Vědomosti o cvičení uplatněné v praxi jsou základem úspěchu. Pokud nemáte čas ani náladu si takovété vědomosti osvojit sami, my Vám s tím pomůžeme.

Napište nám na náš email: FITNESS@SCIENTIST.COM

Osobní setkání s prověřeným zkušeným Elitním Osobním Trenérem na objednávku přes náš email: FITNESS@SCIENTIST.COM

Lokalita PRAHA, Czech Republic


Odpovědět