Uživatel Trenér

Uživatel Trenér
Profese Osobní Trenér, Trenér Kulturistiky, Trenér Fitness
Domov Česká republika, Evropa
Vzkazy Kontakt
Poradna 3 x komentář  |  3 x  

PRO.TRAINER@CENTRUM.CZ

Osobní Trenér. Mnoho lidí dosáhne většího pokroku, než si sami dokážou představit díky tomu, že jim někdo věří, podporuje je, pracuje s nimi a je jim k dispozici. V takovém případě jsou nejdůležitější vaše potřeby spolu se zkušenostmi osobního trenéra. Spolupráce s osobním trenérem zaručuje úspěch a je to ta nejlepší investice, jakou jste kdy udělali. Proč potřebujete osobního trenéra?

Osobní trenér vám pomůže bezpečně a co možná nejrychleji získat po delší přestávce zpět skvělou formu nebo vám ukáže nejlepší způsob, jak dosáhnout úspěchu, tj. jak realizovat sny o své postavě nebo jak si zlepšit kondici. Osobní trenér bude vaším rádcem na cestě k lepšímu a zdravějšímu životnímu stylu.

Osobní trenér navrhuje individuální tréninkový plán, přičemž bere v úvahu vaše potřeby a schopnosti. Po celou dobu dohlíží na správnost a účinnost prováděných cvičení a v případě nutnosti zabraňuje chybám, okamžitě reaguje a pomáhá využít každou minutu vašeho drahocenného času.

Osobní trenér představuje souhrn vědomostí z různých oborů, jako je rehabilitace, řešení zdravotních problémů, nejúspěšnější a nejnovější tréninkové techniky, zdravá výživa a její doplňky nebo specializované cvičení pro těhotné ženy a pro seniory.

Osobní trenér vás přesvědčí, že fyzická aktivita je příjemný způsob, jak trávit svůj volný čas. Stane se vlastně vaším přítelem – motivuje vás, ujišťuje vás o vašich schopnostech a je po celou dobu s vámi a vedle vás, když děláte vše pro to, abyste dosáhli úspěchu.

Špatný trénink je takový, který vám nepřináší žádné viditelné výsledky. Špatný trénink je takový, který vám způsobuje zdravotní problémy, např. kloubní bolesti, píchá vás v ramenou, loktech, zádech, opuchnou vám kolena apod. bolí vás v zádech při cvičení břišních svalů, atd. toto vše jsou známky špatného tréninku. Špatná technika, špatně zvolená zátěž, špatný rozsah nebo špatná dráha pohybu. Špatně zvolený cvik nebo dokonce cviky k vašemu aktuálnímu fyzickému, zdravotnímu stavu, kondici, stupni vaší aktuální výkonostní úrovně,..... Špatně zvolený cvik, který nyní aktuálně zrovna pro vás je špatný může pro dalších 1000lidí být tou nejlepší volbou. Možná že za měsíc nebo rok bude i pro vás jednou vhodný, ale možná také ne. To samé platí o počtech serii, opakování, intenzifikačních metodách, atd.

To že tak cvičí nějáký váš vzor nebo kamarád neznamená, že vy z toho musíte mít stejný prospěch. Vždy používejte při cvičení mozek buď váš pokud se ve cvičení vyznáte, nebo rady některého profi zkušeného trenéra. Cvičení je věda, cvičte správně a dosáhnete toho co chcete, pokud je to reálné chtění, dosažitelné cvičením. Z Napoleona ani sebelepší cvičení neudělá dvoumetrového blonďáka.

Po každém správném tréninku musíte zaznamenat pokrok směrem k vašemu cíli. Tyto výsledky byx měly být viditelné po nejdéle 3 až 4 týdnech správného cvičení. Profíci co správně cvičí na plných 100% zaznamenávají své výsledky ze dne na den, takřka z hodiny na hodinu. Protože oni mají správně zvolené tréninky přímo šité jim na tělo odpovídající jejich aktuálním výkonostním úrovním. Pokud cvičíte déle jak rok a nezaznamenali jste žádné zlepšení, tak evidentěn cvičíte špatně. Když cvičíte alespoň z poloviny správně a z poloviny špatně, vidíte zlepšení po každých uplynulých 3 měsících. To co vám přinášelo výsledky první 3 měsíce, ale neznamená, že vám bude přinášet výsledky další 3 měsíce. Nebo naopak to co na vás nezabíralo minulý rok, na vás může začít zabírat letos. Vše závisí na vašem aktuálním stavu. Lidé nejsou stroje. Každý člověk je jiný. Při každém stupni výkonostní úrovně na každého zabírá něco jiného. Vědět co kdy správně nasadit do správného tréninku ušitého vám na míru umí jen ten pravý zkušený profi trenér. Nebo i vy pokud za sebou máte srovnatelné zkušenosti jako takový profi trenér. Kdo z vás cvičíte s nějákým trenérem déle jak 3 měsíce a poctivě posloucháte to co on vám radí a přikazuje a přesto nedosahujete ani 1% výsledků směrem k vašem u cíli, pak si od takového blba, nechte vrátit peníze. Ale pokud vy přes jeho zákaz luxujete ledničku nebo jinak šidíte jeho příkazy a doporučení, pak si svůj neúspěch připisujte pouze na svůj vrub.

PRO.TRAINER@CENTRUM.CZFotky nezařazené v albech

480x720, 48 KB
604x403, 25 KB
640x480, 44 KB

Více fotek (6)


Seznam členů