Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Anabolika, steroidy, růstový hormon

Dianabol-Prodej

2 měsíců, 16 dnů
jozkas123

Zdravím jsem tu v clubu nový a chtěl bych se zeptat jestli někdo neví kde pořídit kvalitní (žádnou sádru) Dianabol.


Odpověď 0

2 měsíců, 16 dnů
udm

Zajeď si na delší dovolenou někam, kde je prodej legální a dej kůru tam :) Třeba Thajsko? Prej tam koupíš všechno možné v lékárně a snad i bez předpisu. Je to teda pár let stará informace od jednoho kamaráda, co tam jezdíval každej rok.


Komentáře (6)

Přidat komentář


  jozkas123, 2 měsíců, 16 dnů

Jak dlouho by ta kůra měla trvat ? Když vysadím steroidy tak mi svalová hmota zůstane nebo to ze mě spadne ? Celý den si o tom čtu ale takové informace jsem ještě nenašel.


  udm, 2 měsíců, 16 dnů

Jak vysadíš kůru, tak podle mě o velkou část hmoty zase přijdeš. A když po kůře nedáš PCT, tak možná přijdeš o všechnu hmotu, ne-li i o to, co jsi měl před kůrou. Aneb hladina testosteronu Ti padne na dno a bude trvat než se zase vrátí na původní hladinu. Jinak po kůře během pár dní okamžitě začne padat hmotnost / objem a i síla už kvůli tomu, že část z toho je, že jsi byl zavodněnej. Některá anabolika způsobují velkou retenci vody.

Pokud chce bejt člověk velkej řáchlej pořád, ne jen na léto třeba, tak by musel sypat nonstop. Což tak hodně lidí dělá. To mi přijde už dost brutální, jako že rizika - hlavně rakovina.


  jozkas123, 2 měsíců, 16 dnů

:D Já nechci rady od lidí co stím nemají žádnou zkušenost tak mi tu nepiš "Podle mě" Já potřebuji rady od lidí co stím mají zkušenosti....


  udm, 2 měsíců, 16 dnů

Tak se zeptej nějakého velkého řáchlého sypače ve fitku Jistě Ti rád poradí Případně se s důvěrou obrať na linku 158 a chtěj k telefonu nějaký hodně nařáchlý hovado


  jozkas123, 2 měsíců, 14 dnů

Tak piča ty mě tu dáváš rady přitom si to nikdy nezkusil a píšeš mi tu jen to co si MYSLÍŠ ty... není to ani ověřené jen s tvojí hlavy.... HOTOVÝ si


  udm, 2 měsíců, 14 dnů

Těžko radit hlupákům.


Další otázky - Anabolika, steroidy, růstový hormon Vložit otázku

Řekněte drogám NE! Nikdy neberte zakázané dopingové látky, jsou velice nebezpečné, proto jsou zakázané. Řekněte drogám NE!