Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Posilování, vzpírání

Jak nabrat kvalitní svalovou hmotu a zhubnout?

5 let, 8 měsíců

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak nabrat kvalitní svalovou hmotu? Případně ještě bych uvítal radu, jak vytvarovat ideálně postavu a vyrýsovat se?


Odpověď +1   1 : 0

5 let, 8 měsíců
anonymní rádce

Nevíte jak nabrat kvalitní svalovou hmotu? Nevíte jak si rychle vytvarovat idealní postavu a vyrýsovat se? Nevíte jak se zbavit té pneumatiky kolem pasu?

Zkusili jste vše a úspěch se ne a ne dostavit?

A při tom je to poměrně snadná a RYCHLÁ věc pokud víte jak na to! Bohužel tyto vědomosti se nikde nedočtete, ty se předávájí pouze mezi opravdovými Šampiony a Elitními Profesionálními Trenéry.

Ne však každý trenér ať už s čerstvou licencí nebo s 20 letou praxí ví jak na to. Spousta trenérů trenuje své klienty velice diletanstsky. Obvikle narazíte pouze na trenéry, kterým jde jen o to jak z Vás vytáhnout peníze. ( Mnohdy Vás při osobním tréninku nechají cvičit a místo, aby Vás při tréninku kontrolovali zda cvičíte správně, tak si SMSkují nebo telefonují, případně koukají na hodinky a říkají si kdy už bude konečně konec.

Zhruba 5% jsou seriozní zkušení TRENÉŘI s velkým T, kteým jde o Váš prospěch a teprve po tom o to si vydělat, každý z něčeho musí žít, a vědomosti takových TRENÉRŮ, co se zkutečně vyznají se vyvažují zlatem.

Ovšem né každý předražený trenér patří mezi ně.

Vědomosti o cvičení uplatněné v praxi jsou základem úspěchu. Pokud nemáte čas ani náladu si takovété vědomosti osvojit sami, my Vám s tím pomůžeme.

Vědomosti o cvičení uplatněné v praxi jsou základem úspěchu. Pokud nemáte čas ani náladu si takovété vědomosti osvojit sami, my Vám s tím pomůžeme.

Napište nám na náš email: FITNESS@SCIENTIST.COM

Osobní setkání s prověřeným zkušeným Elitním Osobním Trenérem na objednávku přes náš email: FITNESS@SCIENTIST.COM

Lokalita PRAHA, Czech Republic


Komentáře (2)

Přidat komentář


  Franta, 5 let, 7 měsíců

.


  Trenér, 5 let, 7 měsíců

Špatný trénink je takový, který vám nepřináší žádné viditelné výsledky. Špatný trénink je takový, který vám způsobuje zdravotní problémy, např. kloubní bolesti, píchá vás v ramenou, loktech, zádech, opuchnou vám kolena apod. bolí vás v zádech při cvičení břišních svalů, atd. toto vše jsou známky špatného tréninku. Špatná technika, špatně zvolená zátěž, špatný rozsah nebo špatná dráha pohybu. Špatně zvolený cvik nebo dokonce cviky k vašemu aktuálnímu fyzickému, zdravotnímu stavu, kondici, stupni vaší aktuální výkonostní úrovně,..... Špatně zvolený cvik, který nyní aktuálně zrovna pro vás je špatný může pro dalších 1000lidí být tou nejlepší volbou. Možná že za měsíc nebo rok bude i pro vás jednou vhodný, ale možná také ne. To samé platí o počtech serii, opakování, intenzifikačních metodách, atd.

To že tak cvičí nějáký váš vzor nebo kamarád neznamená, že vy z toho musíte mít stejný prospěch. Vždy používejte při cvičení mozek buď váš pokud se ve cvičení vyznáte, nebo rady některého profi zkušeného trenéra. Cvičení je věda, cvičte správně a dosáhnete toho co chcete, pokud je to reálné chtění, dosažitelné cvičením. Z Napoleona ani sebelepší cvičení neudělá dvoumetrového blonďáka.

Po každém správném tréninku musíte zaznamenat pokrok směrem k vašemu cíli. Tyto výsledky byx měly být viditelné po nejdéle 3 až 4 týdnech správného cvičení. Profíci co správně cvičí na plných 100% zaznamenávají své výsledky ze dne na den, takřka z hodiny na hodinu. Protože oni mají správně zvolené tréninky přímo šité jim na tělo odpovídající jejich aktuálním výkonostním úrovním. Pokud cvičíte déle jak rok a nezaznamenali jste žádné zlepšení, tak evidentěn cvičíte špatně. Když cvičíte alespoň z poloviny správně a z poloviny špatně, vidíte zlepšení po každých uplynulých 3 měsících. To co vám přinášelo výsledky první 3 měsíce, ale neznamená, že vám bude přinášet výsledky další 3 měsíce. Nebo naopak to co na vás nezabíralo minulý rok, na vás může začít zabírat letos. Vše závisí na vašem aktuálním stavu. Lidé nejsou stroje. Každý člověk je jiný. Při každém stupni výkonostní úrovně na každého zabírá něco jiného. Vědět co kdy správně nasadit do správného tréninku ušitého vám na míru umí jen ten pravý zkušený profi trenér. Nebo i vy pokud za sebou máte srovnatelné zkušenosti jako takový profi trenér. Kdo z vás cvičíte s nějákým trenérem déle jak 3 měsíce a poctivě posloucháte to co on vám radí a přikazuje a přesto nedosahujete ani 1% výsledků směrem k vašem u cíli, pak si od takového blba, nechte vrátit peníze. Ale pokud vy přes jeho zákaz luxujete ledničku nebo jinak šidíte jeho příkazy a doporučení, pak si svůj neúspěch připisujte pouze na svůj vrub.

PRO.TRAINER@CENTRUM.CZ


Další otázky - Posilování, vzpírání Vložit otázku

Posilováni Dobry den,je mi 16 a chci cvičit..Cvičit bych měl každý druhý den jenže mam v pondělí a středu 2 hodinove treninky kde děláme fyzičku a posilujeme né moc jen několik kliku a sklapovaček..cvičit po tréninku prý nemá cenu protože z těla vyprchá po hodine skoro všechen testosteron..jenže v ůterý a čtvr......