Reklama


Tento web navštěvuje 438 lidí měsíčně.

Partner klubu

Svoji firmu můžete zaregistrovat v katalogu firem. Na uvedené stránce použijte tlačítko Registrace partnera kterým se dostanete na registrační formulář. Tam se také zobrazuje aktuální roční poplatek.

Toto je cenově velmi příznivá a přitom účinná metoda, jak vejít do povědomí širokého spektra uživatelů a návštěvníků webu.

Obecně na celém webu platí pro všechny uživatele přísný zákaz inzerování jakýchkoliv komerčních aktivit (viz Pravidla). Firmy registrované v Partnerech mají ale v tomto směru výjimku, pokud to je ovšem v nějaké rozumné míře.

Jak to vypadá a funguje se můžete podívat třeba na webu Subaru klub: Ukázka sekce Partneři.

Registrace partnera

Tabule

Tabule umožnuje zobrazení krátkých textových zpráv (max 60 znaků). Může obsahovat odkaz. Zobrazuje se na všech stránkách úplně nahoře. Na tabuli se vždy zobrazuje 10 nejnověji napsaných textů – ty se střídají v intervalu 4 vteřin.

Vlož sem svůj vzkaz - získej statisíce shlédnutí.

Tabule Napsat na tabuli

Reklama na míru

Měsíčně máme 788 zobrazení stránky, 498 návštěv a 438 uživatelů (RU).

V závislosti na objemu finančních prostředků, které můžete do reklamní kampaně na tomto webu investovat, jsou tu různé možnosti a domluvit se dá téměř na čemkoliv.

Umístění reklam může být na pozicích, kde se aktuálně zobrazují reklamy AdWords, ale lze si případně domluvit i vlastní umístění.

Formáty reklam

 • Grafické a video reklamy
  • Leaderboard (728x90) ... všude kromě hlavní stránky
  • Medium Rectangle (300 x 250) ... Hlavní stránka + mnoho dalších
  • Large Rectangle (336 x 280)
  • Banner (468 x 60) ... Hlavní stránka
  • Mobile banner (320 x 50) ... Mobilní verze
  • Half banner (234 x 60) ... Články
  • Custom 1 (185 x 45) ... Hlavní stránka

Poptávka reklamy

Kdo má pocit, že nepotřebuje reklamu, může za nějaký čas upadnout v zapomnění na úkor těch, co vědí, že se do reklamy investovat určitě vyplatí.

Google AdWords

Používáme také nejrozšířenější reklamní systém Google AdWords. Reklamu si můžete zadat sami přes rozhraní http://www.google.cz/adwords nebo požádejte Vaši reklamní agenturu. Případně napište nám a my to pro Vás zařídíme.

Poptávka reklamy (Google AdWords)

Cílení / Umístění

Aby se Vaše reklama zobrazovala na našem webu, musíte zvolit tzv. "Cílení / Umístění" - kliknout na odkaz "Přidat několik umístění najednou" (bez toho to nefunguje ani když chcete vložit pouze 1 web či doménu) a do formuláře který se Vám otevře vložit doménu cs.fitness-club.cz a potvrdit tlačítkem "Přidat".

Návod najdete tady: Jak vybrat cílení pro určitou webovou stránku.

cs.fitness-club.cz

Telefonická podpora Google AdWords

800 500 336 ... během hovoru uveďte, že máte zájem o reklamu na webu cs.fitness-club.cz.